خدمات اسکن اسناد و اوراق-۲

در قسمت اول و مقاله قبلی خدمات اسکن اسناد و اوراق ، در ارتباط با خدماتی مانند اسکن کتاب، اسکن با فرمت بزرگ و … صحبت کردیم و در ادامه:

خرد کردن ایمن

تخریب و دفع امن و محرمانه اسناد را برای مشاغل، موسسات و سازمان ها و آموزشگاه ها فراهم می کنیم. ما می‌توانیم اسناد کاغذی و کارتی، اقلام ذخیره‌سازی رایانه مانند سی‌دی، دیسک و دی‌وی‌دی، و همچنین میکروفیلم، کارت‌های دیافراگم و میکروفیش را خرد کرده و دور بریزیم.

داده های حساس یا مهم نیاز به یک سرویس خرد کردن حرفه ای مدیریت شده دارند.  فرآیند را از ابتدا تا انتها با مراقبت متخصص مدیریت می کنیم. ما اسناد را از محل شما جمع آوری می کنیم قبل از اینکه آنها را به یک مرکز بازیافت امن منتقل کنیم، جایی که به طور حرفه ای تخریب و بازیافت می شود. پس از اینکه مدارک شما به طور ایمن خرد شد، می توانیم گواهی تخریب را به شما ارائه دهیم.

چاپ پلان

خدمات چاپ پلان با کیفیت بالا یکی دیگر از خدمات خدمات اسکن اسناد و اوراق و مجموعه آروین پدید مهر است.

ما نقشه ها و نقشه های معماری، ساختمانی، مهندسی، مکانیکی و الکتریکی را با هر اندازه مورد نیاز – A0، A1، A2، A3 یا اسناد ابعاد سفارشی، با استفاده از تجهیزات اسکن و برتر چاپ می کنیم.

خدمات چاپ پلان ما برای طراحان، معماران و غیره ایده آل است. پلان ها به صورت استاندارد بر روی کاغذ باند ۹۰ گرمی چاپ می شوند، اما ما طیف گسترده ای از کاغذ و روکش های ارائه را به درخواست شما در دسترس داریم.

ما خدمات کپی پلان را ارائه می دهیم که در آن نقاشی های اصلی شما در اسناد سیاه و سفید واضح یا تمام رنگی تکثیر می شوند. ما نرم‌افزاری داریم که طراحی‌های شما را کاملاً جدید جلوه می‌دهد و هرگونه پارگی، لکه، چین و لک یا لک را پاک می‌کند.

اسکن میکروفیلم

اسکن میکروفیلم، اسکن میکروفیش و اسکن کارت دیافراگم را ارائه می دهد. این روش ذخیره و بازیابی اطلاعات دیگر به طور گسترده مورد استفاده قرار نمی گیرد، اما کتابخانه های وسیعی از کتاب ها، چاپ ها و سوابق فقط در این قالب وجود دارد.

اسکن میکروفیلم یکی از اولین خدماتی بود که به مشتریان خود ارائه داد. ما تیم کوچکی از کارکنان متخصص داریم که روی پروژه شما کار خواهند کرد و همچنین اسکنرهای پیشرفته ای داریم که به ما امکان می دهد میکروفیلم، میکروفیش و اسناد کارت دیافراگم شما را با دقت دیجیتالی کنیم. ما می‌توانیم کارت‌های میکروفیلم، میکروفیش و دیافراگم را به PDF، TIFF، JPEG، CSV، فراداده XML و طیف گسترده‌ای از فرمت‌های دیگر تبدیل کنیم.

میکروفیلم‌های ۱۶ میلی‌متری، میکروفیلم‌های ۳۵ میلی‌متری و بسیاری از میکروفیلم‌های کمتر رایج از جمله کارتریج‌های ۳M را دیجیتالی می‌کند. برای خدمات اسکن میکروفیلم، خدمات اسکن میکروفیش و خدمات اسکن کارت دیافراگم، ما همچنین از فناوری OCR برای ضبط متن استفاده می‌کنیم که می‌توان آن را برای جستجو و بازیابی آسان در یک PDF جاسازی کرد.

اسکن عکس

تکنولوژی اسکن مدرن تولید عکس های قدیمی با کیفیت بسیار بالا، پر جنب و جوش و واضح را امکان پذیر کرده است. از جدیدترین تجهیزات و نرم افزار اسکن عکس استفاده می کند تا خاطرات شما را زنده کند.

ما با هزاران مشتری کار کرده‌ایم تا عکس‌های آنها را از زمان‌های گذشته احیا کنیم. دیجیتالی کردن عکس‌های خود با ما به این معنی است که اکنون نسخه‌هایی در رایانه خود خواهید داشت و می‌توانید آنها را برای دوستان و خانواده ایمیل کنید و همچنین خاطرات را برای همیشه امن نگه دارید.

از اسکنرهای سطح صنعتی استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که تمام جزئیات عکس شما ثبت می شود. مشاهده عکس‌های اسکن شده در دستگاه هوشمند به این معنی است که می‌توانید زوم کنید و جزئیات را با دقت مشاهده کنید.

ما خدمات کامل اسکن عکس را ارائه می دهیم که شامل تحویل عکس های شما پس از اتمام فرآیند اسکن می شود. مهم نیست که چند یا چند عکس نیاز به اسکن دارید، ما خوشحالیم که به شما کمک می کنیم. ما همچنین تخفیف های اسکن انبوه را برای مشاغل ارائه می دهیم.

شرایط قیمت گذاری

ما گزینه های قیمت گذاری سفارشی را برای هر مشتری ارائه می دهیم و این بدان معناست که شما فقط برای آنچه که کسب و کارتان نیاز دارد هزینه پرداخت می کنید. مشاوران ما ابتدا باید متوجه کسب و کار شما و روند کارتان شوند که چگونه کار می کند و بهترین اقدام برای شما چیست. هدف ما صرفه جویی در وقت، پول و انرژی شماست.

خدمات مشتری ما را متمایز می کند. ما مشتاق خدمات خود هستیم و بهترین ها را به مشتریان خود ارائه می دهیم. هر یک از اعضای تیم ما در زمینه خود متخصص هستند و در برخورد با مشتریان آموزش دیده اند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که اسناد شما همیشه امن و محرمانه نگهداری می‌شوند.

ما دوست داریم به مشتریان خود کمک کنیم. مهم نیست به چه چیزی نیاز دارید یا به چه سؤالی می خواهید پاسخ دهید، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما کمک کنیم. اعضای تیم اختصاصی ما دانش فنی فراوانی دارند و ما همیشه در حال سرمایه‌گذاری در آخرین پیشرفت‌های فناوری در دنیای خدمات چاپ، اسکن و اسناد و خدمات اسکن اسناد و اوراق هستیم.

پایگاه مشتریان ما گسترده است. ما مشتریان خوشحال در سراسر کشور و همچنین مشتریان محلی منظم در تهران داریم.

راه‌حل‌های اسکن اسناد ما مورد اعتماد شرکت‌ها ، سازمان ها ، آموزشگاه ها و … هستند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم . اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

سایر مقالات ما را از دست ندهید:
  1. خدمات اسکن اسناد و مدارک
  2. دفترچه یادداشت
  3. چاپ تقویم
  4. اسکن اسناد مالی و حسابداری
  5. خدمات اسکن اسناد
  6. و …
    در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات ما را از صفحه اول سایت بخوانید.