اسکن اسناد

اسکن اسناد مالی و حسابداری

اسکن اسناد  روشی است که از اسکنر برای تبدیل اسناد کاغذی به تصاویر دیجیتال استفاده می شود. امروزه اکثر مشاغل، ادارات و شرکت ها، بدنبال راهی برای کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و بهبود دسترسی به اطلاعات خود از طریق استفاده از این خدمات هستند. تا بیشتر و بهتر از قبل به اهداف خود برسند.

اسکن اسناد،در کنار اسکن کتاب، اسکن مدارک پزشکی، اسکن اسناد مالی، چاپ کاغذ کاربن لس(NCR)، اسکن اسناد مالی و حسابداری، اسکن اسناد حسابداری،چاپ کاتالوگ و کارت ویزیت، اسکن اسناد مالی و حسابداری، چاپ دیجیتال و چاپ افست، چاپ دفترچه های اختصاصی و تقویم و … یکی دیگر از خدمات شرکت آروین پدید مهر است.

مجموعه آروین پدید مهر به عنوان مرکز تخصصی اسکن اسناد و مدارک و چاپ ، با توجه به نیاز و درخواست مشتریان در زمینه مدیریت و نگهداری اسناد، تحول دیجیتال کسب و کار و …، با استفاده از تجهیزات و تیم متخصص در زمینه اسکن اسناد در خدمت شماست.

اسکن اسناد مالی

قوانین اسکن در شرکت آروین پدید مهر:

این شرکت با توجه به بندهای قانونی ذیل:

افتخار دارد با اتکا به نیروی انسانی توانمند و همیشه در حال یادگیری هوشمند و هدفمند خود و با توجه و بهره مندی از تجربه با ارزش و درخور خود ارائه کننده خدمات ویژه اسکن اسناد مالی و حسابداری به مشتریان محترم باشد.

همان طور که می دانیم:

 1. اسناد مالی
 2. انواع فاکتور های حسابداری
 3. حوالجات
 4. لیست حساب ها
 5. صورتحساب ها و انواع اوراق بهادار
 6. مالیات
 7. بیمه تامین اجتماعی
 8. بیمه حوادث و مسئولیت
 9. هزینه های بیمه تکمیلی و سایر مدارک
 10. و …

اسکن اسناد مالی

از پراستفاده ترین اسناد در هر شرکت هستند و اسکن اسناد و مدارک بسیار مهم و حائز اهمیتهستند. اکثر ادارات اسناد مالی، حسابداری و اداری خود را در زونکن ها و بر روی قفسه های پر از اسناد و مدارک نگه داری می کنند، که معمولا برای پیدا کردن آنها نیازمند وقت و انرژی زیادی هستند. در بسیاری از موارد امنیت و شرایط نگهداری اسناد فراهم و مطلوب نیست.

اسناد مالی و حسابداری

اسناد مالی در هر شرکت با توجه به نوع فعالیت تجاری و نوع مراودات مالی که انجام میدهند، متفاوت و با اهمیت است، که باید در ثبت و حفظ اسناد آن دقت کافی داشته باشند.

با توجه به حساسیت های اسناد و مدارک در این حوزه، این اسناد پس از مدت یاد شده نیز همچنان مورد توجه بوده نیاز به رجوع دارند و همچنان نیاز به نگهداری تصاویر اسناد به صورت دسته بندی شده به عنوان یک راه حل مناسب توصیه شده می شود.

با توجه به اهمیت اسناد مالی و قوانین مطرح شده در این زمینه، و نیاز هر چه بیشتر شرکت ها به اسکن اسناد و مدارک ما در شرکت آروین پدید مهر آماده خدمت رسانی به متقاضیان محترم هستیم.

خلاصه فرآیند انجام خدمات اسکن اسناد:

 1. ابتدا خوشه ها، دسته ها و بخش های مختلف کلیه اسناد با نظر مشتری و نظر کارشناسی کارشناسان ما مشخص و نقشه آرشیو اسناد تهیه و به تایید کارفرما می رسد.
 2. با نظارت کارفرما، فعالیتهای فیزیکی آغاز می شود.
 3. نتایج اولیه با اسناد اصلی مقایسه میگردد.
 4. در صورت کسب تاییدات لازم، مطابق روند و شرایط مورد تایید، سایر اسناد در مرحله اسکن قرار می گیرند.
 5. در بخش نهایی انجام این فرآیند، آرشیواسناد الکترونیکی با نقشه تهیه شده مقایسه می گیرد.
 6. با تایید کارفرما، فرآیند به انتها می رسد.
 7. جزئیاتی در خصوص کیفیت اسکن و انواع فایلهای خروجی، کیفیت فایل ها و … وجود دارد.
 8. این موارد به پیشنهاد کارشناسان شرکت و تایید کارشناسان کارفرما، در فرآیند اجرای اسکن اسناد، اعمال می گردد.

خدمات تکمیلی

از خدمات تکمیلی این بخش نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 1. ارائه خدمات OCR
 2. ارائه آرشیو الکترونیکی مجلد
 3. ارائه راهکار های نرم افزاری نگهداری آرشیو الکترونیکی مختلف
 4. چاپ مجدد و مجلد اسناد در هر زمان و به روش مورد نظر مشتری

سایر مقالات ما را از دست ندهید:

تماس با آروین پدید مهر