اسکن مدارک پزشکی

اسکن مدارک پزشکی

اسکن مدارک پزشکی، در کنار اسکن کتاب، اسکن اسناد مالی و اسکن اسناد، یکی دیگر از خدمات شرکت آروین پدید مهر است. تحول دیجیتال در سازمان ها و متعاقبا اسکن مدارک پزشکی طبق تاکید وزارت بهداشت و همچنین آیین نامه مدت و طرز نگهداری اوراق و… مورد توجه بسیاری از بیمارستان ها قرار گرفته است. با توجه به تغییرات روزانه تکنولوژی، دیگر نمی توان برای مدت طولانی اسناد و مدارک و اوراق را به مدت طولانی نگهداری کرد. جریان این تغییرات و پیشرفت تکنولوژی، باعث می شود که این اسناد،کیفیت اولیه خود را از دست داده و برای دسترسی به اطلاعات زحمت زیادی بوجود آید. و شاید افراد روزها وقت مفید کاری خود را اتلاف کنند. برای رهایی ازین وضعیت باید اتاقهای بایگانی در ساختمان ها را تبدیل به اسناد الکترونیکی کرد. مسلم است که هر بیمارستان از دقیقترین و محرمانه ترین پرونده ها ، و اطلاعات بیماران که مختص به بیمارستان است، در اختیار دارد. و باید برای دریافت خدمات اسکن در کلیه مراحل، از ضبط تصویر و استخراج اطلاعات و کنترل کیفیت و … تا نتیجه نهایی کار، به مجموعه ای اطمینان کند که نگران امنیت اطلاعات نباشد.

اسناد الکترونیکی در دنیای تجارت و کار الکترونیکی دارای جایگاه مهمی است. که نبود آن فعالیت در این دنیا را مختل می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

معمولا مدارک بایگانی شده در بیمارستان که نیاز به یک تغییر اساسی دارند، شامل:

 • برگ عمل جراحی
 • برگ مراقبت بعد از عمل
 • برگ خلاصه پرونده
 • برگ دستورات پرستار
 • برگ پذیرش و خلاصه ترخیص
 • برگ آپکار نوزاد (پرونده های زایمان)
 • برگ بیهوشی (انستزی)
 • برگ های گرافی ها (سونوگرافی و …)
 • برگ مراقبت قبل از عمل
 • برگ پاتولوژی (آزمایشات)
 • و ..

اسکن اسناد

مزایای اسکن اسناد

اسناد الکترونیکی نوعی داده‌ هستند که در مواردی مانند اسناد پرشکی یا حسابداری دارای فیلد هایی با فرمت‌ قابل تعیین و طبق محتوای سند توسط کامپیوتر بوجود آمده‌اند.

در این روش:

 1. راهی مناسب و سریع برای ایجاد یک سند جدید
 2. شناسایی و جستجو سند و اوراق و مدارک مورد نظر
 3. در اختیار گذاشتن سند بین سایر کاربران یا افراد بدون وقفه
 4.  استفاده مناسب و بهینه از اطلاعات و اسنادی که در اختیار داریم
 5. امکان نگهداری و ذخیره اسناد و مدارک در فضایی امن
 6. امکان ایجاد تغییرات و ویرایش اسناد و مدارک اسکن شده
 7. ….

سایر مقالات ما را از دست ندهید:

اسکن اسناد مالی و حسابداری و اداریاسکن اسناد مالی – اسکن اسناد تجاریاسناد دیجیتال  – مدیریت اسنادمیکروفیلم درتحول دیجیتالبایگانی اسناداسکن اوراقچاپ دیجیتالخدمات اسکن اسناد  – خدمات اسکن اسناد و مدارک –  اسکن اسناد –  تحول دیجیتال  –  آرشیو اسناد و مدارکپروژه اسکن اسناداسکن اسناد و مدارک پرسنلی چاپ دیجیتالشرایط قیمت گذاری اسکن اسناد  – مدیریت و نگهداری اسناد و مدارکپروژه اسکن اسنادآموزش نرم افزار اسکن ABBYY FineReader –  دانلود رایگان نرم افزار اسکن اپلیکیشن اسکن اسناداپلیکیشن اسکن اسناد و مدارک برای google translateنرم افزار اسکن اسناد و مدارک نرم افزار اسکن اسنادآرشیو اسناد و مدارکPDFelement و مدیریت اسناد الکترونیکیMicrosoft Access و اسکن اسنادچاپ و تکنولوژی های آنDMS چیست؟تبدیل و اسکن اسناداسکن اسناد پزشکی– کرونا در سطوح مختلف  امنیت چاپچاپ کتاب  –  چاپ کتب با تیراژ کمکاغذ کاربن لس(NCR)هدایای تبلیغاتی –  چاپ دفترچه یادداشت اختصاصی تقویم رومیزیخرید تقویم رومیزیاسکن اسناد مالی و حسابداریاسکن کتابچاپ افست  – چاپ دیجیتالخرید کاغذاسکن مدارک پزشکی بیمارستان امنیت اسناد دیجیتالیذخیره سازی اطلاعاتاسکن تعداد بالااسکن مدارک با camscannerچاپ سریع یا ارزان  – خانه تکانی اسناد و مدارک – 

شرکت آروین پدید مهر، آماده ارائه خدمات فوق طبق نظر مشتریان محترم می باشد.