تقویم رومیزی

محصولات تبلیغاتی و سفارش و خرید تقویم رومیزی به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی، سالها است که به عنوان یک تاکتیک بازاریابی مقرون به صرفه مورد استفاده قرار می گیرد. درست از مشاغل جدید گرفته تا شرکت های بزرگ ، این بازارهای فروش مورد علاقه بازاریاب ها هستند.

اگر می خواهید شرکتی با تولیدات و خدمات مؤثرتر باشید، تقویم ها جز اقلام و هدایای ضروری و اثرگذار هستند. قرار دادن تقویم رومیزی اختصاصی شما بر روی میز محل کار یا منزل افراد، باز کردن و بستن و یادداشت های یادآوری و … روی آن، مداوم نام شما، خدماتتان، لیست اقلام و معرفی خدمات خود که میتوانید روی برگه ها بصورت اختصاصی چاپ کنید،برند و لوگو شما را در ذهن مشتری ماندگار می کند.

همه می دانیم که تقویم رومیزی در مدیریت قرار ملاقات ها ، لیست کارهای انجام شده ، برنامه ها و موارد دیگر کمک می کند، تقویم رومیزی همچنین انواع مختلف مناسبت ها ، سالگردها و سایر اطلاعات را ارائه می دهد. و از ابزارها و هدیه های کاربردی است.

مشاغل به عنوان یک وسیله مقرون به صرفه برای دستیابی به مشتریان بالقوه به محصولات تبلیغاتی نیاز دارند. تقویم رومیزی یک روش بازاریابی کم هزینه برای جذب و نگهداری مشتریان است.
برای مشاغل کوچک مانند استارتاپ ها ، این محصولات تبلیغاتی به کاهش بودجه بازاریابی آنها کمک می کنند و هنوز هم توجه مردم را به خود جلب می کنند.

خرید تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی تولید شده در شرکت آروین پدید مهر در دو مدل با ساعت و بدون ساعت طراحی شده است.

تقویم رومیزی تقویم رومیزی

ویژگی های مهم در انتخاب و خرید تقویم رومیزی

طراحی طراحان تقویم رومیزی شرکت آروین پدید مهر، طرحی جذاب و منحصر بفرد است، این طراحی قابلیت درج لوگو و جملات مدنظر شما را بر روی قسمت های کاغذی و قسمت های فلزی را فراهم کرده است.

 1. تقویم های طراحی شده به صورت عمودی طراحی شده اند.
 2. ابعاد تقویم 22.5 در 10 سانتی متر است.
 3. در دو مدل با ساعت و بدون ساعت طراحی شده است.
 4. پایه اصلی و ثابت تقویم فلزی و استیل است.
  (از این پایه فلزی به مدت چند سال میتوان به عنوان پایه تقویم استفاده کرد.)
 5. برگه های تقویم رومیزی با کاغذ 80 گرم تولید و صحافی آنها با چسب گرم می باشد.
  (قسمت کاغذی تقویم را برای سال های بعد میتوان چاپ کرد و از طریق چسب یا آهنربا به پایه فلزی تقویم وصل کرد.)
 6. طراحی تقویم بصورت شمسی و میلادی و قمری است.
 7. هر ماه شامل صفحه ای مجزا است.
 8. تقویم به همراه یک پاکت برای بسته بندی و ارائه به مشتریان بعنوان هدیه در نظر گرفته شده است.

قیمت و سفارش به منظور خرید تقویم رومیزی

 • قیمت مدل بدون ساعت: 29000 تومان
  تعداد سفارش: حداقل 100 عدد
 • قیمت مدل با ساعت:39000 تومان
  تعداد سفارش: حداقل 100 عدد

نحوه خرید تقویم رومیزی

برای شروع و ثبت سفارش ابتدا با مشاوران ما در شرکت آروین پدید مهر تماس گرفته، تا در ارتباط با نوع طراحی، درج لوگو، تعداد سفارش، نحوه طراحی بخش کاغذی و فلزی و… به شما کمک کنند. طراحان ما می توانند ایده ای در مورد شعارها و نوع و مکان درج لوگو و یا استفاده های سال های بعد از پایه فلزی و … به شما کمک کنند.
شما ضمن بیان نظرات و سلیقه خود، ارسال لوگو و متون مدنظر جهت درج بر روی تقویم، یک طرح اولیه از کار را از طریق ایمیل یا … دریافت و رویت می کنید. و در صورت تایید فرآیند ساخت و تولید شروع خواهد شد.

سایر مقالات ما را از دست ندهید: