خرید کاغذ

فروش کاغذ

فروش کاغذ

فروش کاغذ در آروین پدید مهر، در کنار سایر خدماتی چون اسکن اسناد مالی و حسابداری،  اسکن اسناد، اسکن کتاب، اسکن مدارک پزشکی، اسکن اسناد حسابداری،اسکن اسناد مالی، چاپ کاغذ کاربن لس(ncr)، چاپ کاتالوگ و کارت ویزیت، چاپ دیجیتال و چاپ افست، چاپ دفترچه های اختصاصی و تقویم و… یکی دیگر از خدمات شرکت است.

  • امروزه  فروش و خرید کاغذ نیزهمانند بسیاری از محصولات دیگر، به جمع تراکنش های اینترنتی پیوسته است.
  • شرایط ویژه و خرید اینترنتی، مزایایی را فراهم کرده که منجر به دسترسی سریع و ۲۴ ساعته به اطلاعات کامل و حتی محصول میشود.
  • امکان سفارش برای مشتری و دریافت محصول در کمترین زمان ممکن، شرایطی را فراهم کرده تا متقاضیان خرید و فروش کاغذ بیش از قبل اقدام به خرید کنند.

مشتریان محترم میتوانند پس از تماس با شرکت و استعلام قیمتهای لحظه ای و ثبت سفارش خرید کاغذهای cell print  و copimax در اندازه های A3.A4.A5، در کمترین زمان ممکن محصول خود را دریافت کنند.

(جهت خرید کاغذ کلیک کنید)

با بررسی و درنظر گرفتن انواع دسته بندی های کاغذ، اندازه و گرماژ آن میتوان، انتخابی دقیق و تخصصی تر برای خرید انجام داد.

کاغذ و صنعت چاپ:

بر اساس استانداردهای ایزو، بطور کلی ابعاد کاغذ به ترتیب  A4, B3, C4 و … است.

  • کاغذهای دسته A
  1. نمونه کاغذ سایز A0 و ابعاد آن

خرید و فروش کاغذ

  • کاغذهای دسته B
  1. نمونه کاغذ سایز B0 و ابعاد آن

خرید کاغذ

  • گرماژ 

گرماژ کاغذ یکی از مهمترین فاکتورها در تعیین کیفیت کاغذ محسوب می شود. گرماژ کاغذ نشان دهنده وزن یک مترمربع از یک کاغذ می باشد. که از مشخصه های شناخت و ویژگی کاغذ می باشد. گرماژکاغذ با توجه به نوع کاغذ و کاربرد آن متفاوت است. و معمولا درانواع گرماژهای مختلف تولید میشود . در تولید انواع کاغذ ،  با توجه به نوع استفاده آن ها تغییر وزن خواهند داشت. برای مثال وقتی می گوییم کاغذ ۸۰ گرم است، یعنی وزن یک ورق از یک متر مربع این کاغذ ۸۰ گرم است.

(جهت خرید کاغذ کلیک کنید)