خرید کاغذ

فروش کاغذ

فروش کاغذ

فروش کاغذ در آروین پدید مهر، در کنار سایر خدماتی چون اسکن اسناد مالی و حسابداری،  اسکن اسناد، اسکن کتاب، اسکن مدارک پزشکی، اسکن اسناد حسابداری،اسکن اسناد مالی، چاپ کاغذ کاربن لس(ncr)، چاپ کاتالوگ و کارت ویزیت، چاپ دیجیتال و چاپ افست، چاپ دفترچه های اختصاصی و تقویم و… یکی دیگر از خدمات شرکت است.

 • امروزه  فروش و خرید کاغذ نیزهمانند بسیاری از محصولات دیگر، به جمع تراکنش های اینترنتی پیوسته است.
 • شرایط ویژه و خرید اینترنتی، مزایایی را فراهم کرده که منجر به دسترسی سریع و ۲۴ ساعته به اطلاعات کامل و حتی محصول میشود.
 • امکان سفارش برای مشتری و دریافت محصول در کمترین زمان ممکن، شرایطی را فراهم کرده تا متقاضیان خرید و فروش کاغذ بیش از قبل اقدام به خرید کنند.

 

مشتریان محترم میتوانند پس از تماس با شرکت و استعلام قیمتهای لحظه ای و ثبت سفارش خرید کاغذهای cell print  و copimax در اندازه های A3.A4.A5، در کمترین زمان ممکن محصول خود را دریافت کنند.

(جهت خرید کاغذ کلیک کنید)

با درنظر گرفتن دسته بندی کاغذ، اندازه و گرماژ آن میتوان، انتخابی دقیق و تخصصی تر برای خرید انجام داد.

کاغذ و صنعت چاپ:

بر اساس استانداردهای ایزو، بطور کلی ابعاد کاغذ به دسته های  A4, B3, C4 و … تقسیم شده است.

 • کاغذهای دسته A
 1. در تصویر یک کاغذ سایز A0 و تقسیم بندی های بعدی به همراه ابعاد آنها مشخص شده است.

خرید و فروش کاغذ

 • کاغذهای دسته B
 1. در تصویر یک کاغذ سایز B0 و تقسیم بندی های بعدی به همراه ابعاد آنها مشخص شده است.

خرید و فروش کاغذ

 • گرماژ 

گرماژ کاغذ یکی از مهمترین فاکتورها در تعیین کیفیت کاغذ محسوب می شود. گرماژ کاغذ نشان دهنده وزن یک مترمربع از یک کاغذ می باشد. که از مشخصه های شناخت و ویژگی کاغذ می باشد. گرماژکاغذ با توجه به نوع کاغذ و کاربرد آن متفاوت است. و معمولا درانواع گرماژهای مختلف تولید میشود . کاغذ ها معمولا از ۳۸ گرم تولید می شوند و بسته به مصارف مختلف آن ها وزن کاغذ تغییر می کند. برای مثال وقتی می گوییم کاغذ ۸۰ گرم است، یعنی وزن یک ورق از یک متر مربع این کاغذ ۸۰ گرم است.

(جهت خرید کاغذ کلیک کنید)

اسکن اسناد

اسکن اسناد مالی و حسابداری

خدمات اسکن اسناد مالی و حسابداری و اداری

اسکن اسناد مالی و حسابداری در کنار اسکن اسناد، اسکن کتاب، اسکن مدارک پزشکی، اسکن اسناد حسابداری،اسکن اسناد مالی، چاپ کاغذ کاربن لس(ncr)، چاپ کاتالوگ و کارت ویزیت، چاپ دیجیتال و چاپ افست، چاپ دفترچه های اختصاصی و تقویم و… یکی دیگر از خدمات شرکت آروین پدید مهر است. اسکن اسناد مالی، حسابداری و اداری یکی دیگر از خدمات شرکت آروین پدید مهر است که با توجه به نیاز و درخواست مشتریان با استفاده از تجهیزات و تیم متخصص در خدمت شماست.

خدمات اسکن مورد نیاز در هر شرکت و سازمان:

 • شامل اسکن اسناد و پرونده پرسنلی
 • اسکن اسناد مالی
 • اسکن اسناد و مدارک فنی
 • اسکن اسناد و پرونده مشترکین و مشتریان
 • اسکن اسناد و پرونده دانشجویان
 • اسکن اسناد و مدارک پزشکی
 • اسکن اسناد حقوقی

اسناد مالی، فاکتورهای حسابداری، مدارک پرسنلی و کارگزینی و …  از پراستفاده ترین اسناد در هر شرکت هستند. اکثر ادارات اسناد مالی، حسابداری و اداری خود را در زوم کن ها و بر روی قفسه های پر از اسناد و مدارک نگه داری می کنند، که معمولا برای پیدا کردن آنها نیازمند وقت و انرژی زیادی هستند.

اسکن اسناد مالی

مزایای اسکن اسناد مالی، حسابداری و اداری

 1. با یک جستجوی ساده میتوان به اسناد اسکن مانند فاکتورخرید و فروش، مدارک پرسنلی و…دسترسی پیدا کرد.
 2. با توجه حفظ امنیت اطلاعات از تهدیدها، میتوان آنها را به راحتی در یک شبکه در اختیار سایر کاربران قرار داد.
 3. اسناد اسکن شده به راحتی و در کمترین فضای ممکن بایگانی و در صورت لزوم قابل کپی کردن هستند.
 4. نگهداری اسناد و مدارک به روش سنتی و قدیمی زوم کن و قفسه، برای مدارک بسیار نا امن است.
 5. اسکن اسناد گامی مهم برای کمک به محیط زیست است و باعث کاهش قطع درختان میشود.
 6. با یک جستجوی پیشرفته در فایل اسناد اسکن شده و با استفاده از کلمات کلیدی و هر پارامتری که تعریف شده، میتوان در کوتاهترین به فایل مورد نظر رسید.

فایل های اسکن شده با توجه به نظر و درخواست مشتری طبقه بندی و فهرست سازی می شود. تا اسناد مالی، حسابداری و اداری درآرشیو الکترونیکی، توسط واژه های کلیدی در جستجو، براحتی در دسترس قرار گیرند. به عنوان مثال طبقه بندی فاکتورها و اسناد مالی میتواند به صورت زیر انجام شود:

 • شماره فاکتور
 • تاریخ فاکتور
 • شماره خرید فاکتور
 • نام فروشنده
 • نام خریدار

در شرکت آروین مهر به عنوان یک مرکز تخصصی چاپ و اسکن، خدمات اسکن اسناد مالی، اداری و حسابداری را نیز بر اساس نیاز و خواسته مشتری انجام خواهد داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

OCR

OCR

OCR

OCR مخفف “Optical Character Recognition” به معنی تشخیص نوری کاراکتر است. که از نرم افزاری بابت متن خوانی، به منظور شناسایی و تشخیص حروف الفبا در تصاویر اسکن شده استفاده میشود.

 • نرم افزار OCR این توانمندی را دارد که حروف و کلمات کنار عکس ها را نیز شناسایی کند.
 • بعنوان مثال میتوان به سیستم شناسایی پلاک خودروهای با سرعت بالا اشاره کرد که پلیس ازین تکنولوژی استفاده میکند. در واقع بعد از عکسبرداری از پلاک خودرو، بدون کمک و دخالت انسان شماره را شناسایی و در سیستم ثبت می کند و پلیس را مطلع می کند.

ocr  در کنار سایر خدماتی چون: اسکن اسناد مالی و حسابداری ، اسکن کتاب، اسکن اسناد، اسکن مدارک پزشکی، اسکن اسناد حسابداری، اسکن اسناد مالی، چاپ کاغذ کاربن لس(ncr)، چاپ کاتالوگ و کارت ویزیت، چاپ دیجیتال و چاپ افست، چاپ دفترچه های اختصاصی و تقویم و… یکی دیگر از خدمات شرکت آروین پدید مهر است.

 

جایگزینی حجم انبوهی از کتاب و جزوات و دست نوشته و … با یک نسخه دیجیتالی از طریق OCR.

فرآیند OCR

 • در اسکن صفحات حاوی متن، آنها را از فرمت عکس به متن تبدیل میکند. در واقع متن های اسناد توسط تکنولوژی OCR شناخته شده و به فایل متنی که قابل جستجو و ویرایش باشد تبدیل می شود.

روند کار :

 1. دریافت تصویر سند
 2. تحلیل محتوا و ناحیه بندی خودکار
 3. خواندن نواحی مختلف سند با توجه به نوع اطلاعات آن
 4. در صورت لزوم ویرایش متن خوانده شده و غلط یابی آن
 5. تولید فایل خروجی به فرمت دلخواه کاربر

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اسکن کتاب

اسکن کتاب

اسکن کتاب     

اسکن کتاب در کنار سایر خدمات شرکت، مانند اسکن اسناد مالی و حسابداری، اسکن اسناد، اسکن کتاب، اسکن مدارک پزشکی، اسکن اسناد حسابداری،اسکن اسناد مالی، چاپ کاغذ کاربن لس(ncr)، چاپ کاتالوگ و کارت ویزیت، چاپ دیجیتال و چاپ افست، چاپ دفترچه های اختصاصی و تقویم و… یکی دیگر از خدمات شرکت آروین پدید مهر است.

اسکن کتاب

جهت کسب اطلاعات بیشتر  با ما در ارتباط باشید.

در این خدمت، می تواند به همه دوست داران کتاب این مژده را بدهد که نگران کهنه و غیر قابل استفاده شدن کتاب های خود نباشند. با اسکن کتاب شما به فایلی دسترسی دارید که امکان جستجو، حمل و نقل و نگهداری آن، برایتان بسیار راحت و قابل انجام است.

می توان یک کتابخانه بزرگ با تعداد زیادی کتاب را به یک کتابخانه دیجیتال در حجم بسیار کم و با امکان دسترسی بسیار بالا  ایجاد نمود. فایل های دیجیتالی که محتوای کتاب را ارائه می دهند را می توان از طریق سیستم نرم افزاری ، شبکه های مجازی و بسترهای مختلف اینترنتی در دسترس خود و دیگران قرار داد و از مزایای بیشمار این تغییر بهرمند شد.

ما در شرکت آروین پدید مهر، مجهز به تجهیزات اسکن اسناد و کتاب و روش های توسعه یافته ای هستیم که علاوه بر مزایای بهرمندی از تکنولوژی جدید و نوین این حوزه ، با بکار بستن تجارب بسیار مفید و ارزنده نیروی متخصص انسانی خود می توانیم بهترین راه حل های این حوزه را با کیفیت، دقت و سرعت بسیار مناسب ارائه دهیم.

مراحل اسکن کتاب:

 • ابتدا در صورت امکان و موافقت، شیرازه ( عطف) کتاب برش می خورد.
 • جلد و همه صفحات کتاب با دقت و وضوح مناسب در فرآیند اسکن قرار می گیرند.
 • مرحله کنترل کیفیت فایل های اسکن شده کتاب  به ویژه در کتاب های بی کیفیت و قدیمی
 • در صورت نیاز و امکان مرحله تشخیص متن OCR
 • مرحله کنترل کیفیت فایل های OCR شده
 • تبدیل به فایل های مختلف مورد نظر مشتری جهت استفاده و نگهداری در کامپیوتر، موبایل، تبلت، و…
 • امکان بارگذاری در نرم افزار های فضای اشتراکی و ابری برای دسترسی مناسب و همیشگی
 • تحویل به مشتری بوسیله CD , DVD , FLASH و …